Рампа за праг за инвалидска количка за тротоарите на патеката

Краток опис:

Димензии: 39,4 L” x20″ Ш x 2″В
Тежина: 11,6 кг
Материјал: добра гума
Се користи: внатре и надвор


Детали за производот

Ознаки на производи

Други ставки:

Модел бр

Должина

Ширина

Висина

Единица тежина

Материјал

Капацитет

Боја

TRD01

1000 мм

160 мм

20 мм

1,9 кг

Гума

5000 кг

Црното

TRD02

1000 мм

300 мм

30 мм

6,2 кг

Гума

5000 кг

Црното

TRD03

1000 мм

400 мм

40 мм

8,1 кг

Гума

5000 кг

Црното

TRD04

1000 мм

500 мм

50 мм

11,6 кг

Гума

5000 кг

Црното

TRD05

1000 мм

600 мм

60 мм

16,3 кг

Гума

5000 кг

Црното

TRD06

1000 мм

700 мм

70 мм

20,9 кг

Гума

5000 кг

Црното

Карактеристики:

* Градиент 1 во 10
*Не е потребна инсталација
*Произведено од 100% рециклирана гума
*Капацитет до 500 кг
*Погоден за Perfect за секоја транзиција
* Внатрешна и надворешна употреба
и рачен и електричен скутер за инвалидска количка/мобилност, како што се барака за градина, пристап до косилка за јавање, електрични алати и додатоци за трева, шупи, гаража, влезница или какви било мали врати

Детали:

*Направено од 100% рециклирана гума (35% сирова гума).Содржината на гума е клучот за квалитетот
35% содржина на сурова гума може да направи рампата да има многу добри перформанси, совршен изглед.Совршено црно и сјајно
*Без непријатен мирис на гума.Може да се користи директно во затворен простор


  • Претходно:
  • Следно: